Epple Stability Plus

Epple Stability Plus

výrobce: EPPLE

Z pohledu kvalitativních parametrů – intenzita, odolnost proti otěru a optimální Lab hodnoty (PSO), je řada barev Stability Plus optimálně univerzální barvou pro dnešní potřeby tisku. Stability Plus je moderní, vysoce intenzivní, všestranná série barev, určená pro co možná nejširší oblast použití. Je vhodná pro všechny typy tiskových strojů, pro tisk rub – líc nebo pro tisk s obracením. Stejně tak vhodná i pro potisk většiny savých materiálů. Barva neobsahuje minerální oleje a je zformulována na bázi obnovitelných surovin.

Vzhledem ke své univerzálnosti je série barev Stability Plus obzvláště vhodná pro tiskárny s více tiskovými stroji, rozdílných výrobních značek, se širokou škálou materiálů a rozličným finálním zpracováním. Použitím jedné série barev dosáhnete identického výsledku tisku.

Stability Plus se vyznačuje:

  • Vynikající náběh barvy
    • Velmi dobré rozválení ve válcích barevníku
    • Skvělá stabilita voda/barva
  • Velimi vysoká barevná intenzita
  • Výborná odolnost proti otěru
  • Vhodná pro tisk bez IPA

Stability Plus, jako moderní řada barev splňuje všechny požadavky normy ISO-2846-1. Intenzita barvy a ostrý tiskový bod umožňuje tiskárně splnit všechny požadavky normy ISO - 12647-2 týkající se vlastností barvy, stejně tak jako dosažení velmi dobrého vyvážení neutrální šedé.

  č.barvysvětlolazura.alkoholnitrozásady
Stability Plus Y 121025 5
Stability Plus M 121026 5
Stability Plus C 121027 8
Stability Plus B 121028 8
Stability Plus B 125100 8

Pomocné přípravky

PřípravekČísloDávkování
Tiskový olej 071 max. 5 %
Ředidlo 455 max. 5 %
Tiskový gel 348 max. 6 %
Kapalné sušidlo Rapid 058 max. 3 %
Sušidlo Eppo (pasta) 2001 max. 3 %

Poznámka: Tento technický popis Vás má informovat a poradit Vám. Odpovídá našemu současnému stavu znalostí. Protože však je konkrétní případ využití závislý na mnoha faktorech, na které nemáme žádný vliv, nelze z něj odvozovat záruku za výpadek tisku.